wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas

O nas

hatpol - kontrola dostepuHatPol jest firmą rodzinną złożoną całkowicie z polskiego kapitału oraz ciężkiej pracy. Z branżą elektroniczną jesteśmy mocno związani już od 1998 roku, dlatego doświadczenie oraz wiedzę zdobywaliśmy stopniowo, dążąc do perfekcji w każdej dziedzinie naszej działalności. Staramy się wprowadzać rozwiązania innowacyjne oraz unikatowe. Część produktów oraz projektów oferowanych w serwisie HatPol.pl jest naszego autorstwa, jednak wiele urządzeń możemy zaproponować naszym kontrahentom dzięki współpracy z różnymi firmami z Polski oraz z zagranicy.
Nieustannie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych partnerów poprzez wprowadzanie nowych produktów oraz ulepszanie obecnych, wszystko to pozwala na dynamiczny rozwój firmy HatPol. Zawsze dążymy do najwyższej jakości, dlatego słuchamy uwag naszych klientów oraz użytkowników, sporządzamy stosowne notatki, które później omawiamy z inżynierami oraz projektantami urządzeń, w celu udoskonalania oraz wdrażania nowych rozwiązań. Nasi kontrahenci, instalatorzy oraz klienci indywidualni wybierają HatPol za partnera, ponieważ wiedzą, że otrzymują produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie oraz wsparcie techniczne na każdym etapie: podczas tworzenia projektów, ofert,
montażu.

Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy zaproponować produkty z dziedziny: 
- kontrola dostępu
- systemy wideo domofonowe
- automatyka


Posiadamy możliwości projektowania oraz produkcji elektroniki pod konkretne założenia klientów. Głownie pracujemy na mikroprocesorach STMicroelectronics, są bardzo wydajne i posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości. 
 


Zapraszamy do współpracy projektantów, hurtownie, sklepy, salony sprzedaży jak również monterów i instalatorów. Naszym partnerom przydzielamy stosowne rabaty od cen katalogowych. 
Większe projekty wyceniamy indywidualnie dla uzyskania najlepszej oferty.

Wyposażamy punkty sprzedaży w tablice demonstracyjne z zamontowanym i w pełni działającym sprzętem, jak również materiały reklamowe, ulotki, foldery oraz katalogi. Zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną oraz pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu.

HatPol przy współpracy z projektantami dostarcza swoje rozwiązania również dla branży hotelowej, zintegrowane zamki hotelowe do drzwi oraz szafek.
Oferujemy produkty sprawdzone o najwyższej jakości w cenach dopasowanych do inwestycji.

 


    

wideodomofony   Rozmowy handlowo-techniczne

Automatyka do bram


Kontrola dostepu 

 
 

targi Amper Czechy


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu