Charakterystyka elektrycznych zamków do drzwi

CHARAKTERYSTYKA ELEKTRYCZNYCH ZAMKÓW DO DRZWI

Jednym z rodzajów systemu kontroli dostępu w hotelach, pensjonatach, zajazdach czy też innych tego typu ośrodkach są tzw. klamki hotelowe, czyli elektryczne zamki do drzwi. W ostatnim czasie
można zauważyć, iż wiele firm (jak również osób prywatnych) decyduje się na zmianę tradycyjnych zamków na klucz na te wspierane przez zamki elektryczne, zamki hotelowe, kontrola dostępu, program hotelowy, klamki hotelowetechnologię IP.

Większe zainteresowanie zamkami elektrycznymi podyktowane jest nie tylko wygodą, ale przede wszystkim podniesieniem poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego użytkownika. Nie musimy mieć już przy sobie pęku kluczy – zostają one zastąpione specjalną kartą bądź też inną formą elektroniczną, w której zakodowano dane pozwalające na otworzenie danego zamka. Za sprawne zwalnianie blokady odpowiada odpowiedni impuls elektryczny.

 

ZAMKI ELEKTRONICZNE MARKI IronLogic

Technologia zabezpieczeń wykorzystywana przez markę Iron Logic jest gwarantem wysokiej jakości ochrony, odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jak i  wygody użytkowania. Dzięki wykorzystaniu sposobu zasilania przez baterie nie wymagane jest układanie sieci. Sprzyja to przede wszystkim wygodzie użytkowania i estetyce wykonania. Dzisiejsze zamki są nie tylko funkcjonalne, lecz stanowią również eleganckie wykończenie drzwi.

zamki elektryczne, zamki hotelowe, kontrola dostępu, program hotelowy, klamki hotelowe

Marka Iron Logic szanując czas klientów oraz troszcząc się o ich satysfakcję zaprojektowała zamki w taki sposób, aby ich montaż oraz odpowiednie zaprogramowanie było proste i intuicyjne.

 

EuroLock EHT Net

 Jednym z najpopularniejszych modeli zamków elektrycznych jest klamka hotelowa EuroLock EHT Net. Jest to czytnik zbliżeniowy, który działa dzięki zasilaniu jedynie 3 baterii AAA 1,5 V. Konstrukcja jest bardzo prosta w użytkowaniu, aby wejść do pomieszczenia należy posłużyć się specjalną kartą zbliżeniową, aby wyjść – wystarczy tylko nacisnąć klamkę.

zamki elektryczne, zamki hotelowe, kontrola dostępu, program hotelowy, klamki hoteloweEuroLock EHT Net można zamontować bardzo szybko na dowolne drzwi. Dzięki wykorzystaniu technologii sieci RS-485 bądź Wi-Fi istnieje możliwość stworzenia i aktualizowania elastycznego systemu kontroli dostępu zarówno przez użytkowników, jak i administratorów.

Tworzone przez Iron Logic zamki elektryczne współpracują z kartami i brelokami typu: EM Marine, HID ProxCard II oraz Temic. Tryb hotel pozwala na tworzenie trzech typów kart z określonymi prawami dostępu: karty gości, personelu i specjalnego przeznaczenia.