» O nas

Kategorie

Nasze nowości

Wideomonitor IP, Telefon IP

Wideomonitor GXV3275S dla urządzeń Safe IPOferta dostępna po zalogowaniu

Pilot safe Z02

Pilot zmiennokodowy Safe Z02Oferta dostępna po zalogowaniu

Uniwersalny sterownik zamka elektrycznego

Autonomiczny kontroler zamka Z5ROferta dostępna po zalogowaniu

Panel zewnętrzny JB5000_No8cp4

Panel zewnętrzny JB5000_No8cp4Oferta dostępna po zalogowaniu

Dotykowy wideo-monitor JB5000_N75

Dotykowy monitor JB5000_N75 - 7'Oferta dostępna po zalogowaniu

Waluta

O nas

hatpol - kontrola dostepuHatPol jest firmą rodzinną złożoną całkowicie z polskiego kapitału oraz ciężkiej pracy. Z branżą elektroniczną jesteśmy mocno związani już od 1998 roku, dlatego doświadczenie oraz wiedzę zdobywaliśmy stopniowo, dążąc do perfekcji w każdej dziedzinie naszej działalności. Staramy się wprowadzać rozwiązania innowacyjne oraz unikatowe. Część produktów oraz projektów oferowanych w serwisie HatPol.pl jest naszego autorstwa, jednak wiele urządzeń możemy zaproponować naszym kontrahentom dzięki współpracy z różnymi firmami z Polski oraz z zagranicy.
Nieustannie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych partnerów poprzez wprowadzanie nowych produktów oraz ulepszanie obecnych, wszystko to pozwala na dynamiczny rozwój firmy HatPol. Zawsze dążymy do najwyższej jakości, dlatego słuchamy uwag naszych klientów oraz użytkowników, sporządzamy stosowne notatki, które później omawiamy z inżynierami oraz projektantami urządzeń, w celu udoskonalania oraz wdrażania nowych rozwiązań. Nasi kontrahenci, instalatorzy oraz klienci indywidualni wybierają HatPol za partnera, ponieważ wiedzą, że otrzymują produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie oraz wsparcie techniczne na każdym etapie: podczas tworzenia projektów, ofert, montażu. HatPol bierze udział w różnego rodzaju targach branżowych, prowadzi szkolenia oraz wspiera polski sport i pomaga w karierze Pana Andrzeja Sołdry.

Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy zaproponować produkty z dziedziny: 
- kontrola dostępu
- systemy wideo domofonowe
- automatyka

 


Zapraszamy do współpracy projektantów, hurtownie, sklepy, salony sprzedaży jak również monterów i instalatorów. Wyposażamy punkty sprzedaży w tablice demonstracyjne z zamontowanym i w pełni działającym sprzętem, jak również materiały reklamowe, ulotki, foldery oraz katalogi. Zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną oraz pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu.

HatPol przy współpracy z projektantami dostarcza swoje rozwiązania również dla branży hotelowej, zintegrowane zamki hotelowe do drzwi oraz szafek.
Oferujemy produkty sprawdzone o najwyższej jakości w cenach dopasowanych do inwestycji.

 


    

wideodomofony   Rozmowy handlowo-techniczne

Automatyka do bram


Kontrola dostepu 
 


Przejdź do strony głównej